DE large

Deutsch

EN large

English

FR large

Français

ES large

Español

RU large

Русский

BR large

Português do Brasil

CZ large

Čeština

BRZDOVÉ A SPOJKOVÉ OBLOŽENÍ

PODNIK

Podnik byl založen v roce 1900 v prumyslové a težební metropoli Nemecka v Porúrí a náš rodinný podnik dnes rídí již ctvrtá generace.
Neustálý vývoj nových receptur a výrobku a také oblastí použití je pro nás stejnou samozrejmostí jako vývoj rešení problému pro naše zákazníky, a to více než 100 let. Jsme držiteli mezinárodních patentu na výrobky jako napríklad trecí obložení CERA.

Brzdově a spojkově obložení vyrábíme ve dvou továrnách v Německu – naším hlavním cílem byla vždy bezpečnost a optimální výkonnost výrobků ve prospěch našich zákazníků.

Jsme

Nous proposons:

Kvalitní

Rucíme naším jménem za Vaši bezpecnost díky stálé vysoké kvalite našich výrobku a maximální performanci. Kvalita našich výrobku je podstatným faktorem našeho úspechu na trhu. Prubežné testování surovin a výrobku a také optimalizace procesu zajištují kvalitu výrobku na základe platných mezinárodních standardu kvality, zvlášte norem ISO 9001:2008 a ISO/TS 16949:2009.

Jako podnik, který se zameruje na suroviny a energii, zastáváme konsekventní enviromentální politiku. Ta zacíná výberem surovin v souladu s právními predpisy pres postup výroby šetrící energii až k odpadum neohrožujícím životní prostredí.

BRZDOVÉ A SPOJKOVÉ OBLOŽENÍ VÝROBKY

Nous proposons une très large palette en produits ayant fait leur preuve, assurant une grande sécurité d’utilisation et offrant de hautes performances. Exemples de nos produits:

BRZDOVÁ A SPOJKOVÁ OBLOŽENÍ

BRZDOVÁ A SPOJKOVÁ OBLOŽENÍ

Nabízíme velkou radu výrobku, které jsou osvedcené, bezpecné pri používání a výkonné. K nim patrí:

Na organické bázi (na bázi pojiv s a bez kovu, tkané nebo lisované), také v rolích tkané/válcované, na anorganické bázi (keramické trecí materiály) a sintrovaná obložení na bázi spékaných kovu.

Mužete vybírat ze standardního a zvláštního sortimentu obložení, která vyrábíme ve vlastním výrobním závode v Nemecku. Zjistíte, že naše výrobky jsou funkcne spolehlivé, cenove výhodné a ruzne použitelné, jako napr.:

KLUZNÉ MATERIÁLY / TESNENÍ

KLUZNÉ MATERIÁLY / TESNENÍ

Naše kluzné materiály se již celá desetiletí používají casto jako tesnení v (rotacních trubkových) pecích, v komorách kotlu a výrobních komorách, napríklad v chemickém prumyslu nebo zarízeních na spalování odpadu. Taktéž nacházejí uplatnení jako tvarované díly (podle vzoru a výkresu) v nejruznejších oblastech všeobecného strojírenství (vodící lišty, kluzné lišty atd.).

Naše kluzné materiály s nízkými souciniteli trení  µ = 0,01 – 0,2 lze používat až do teploty 1500°C; naše portfolio obsahuje organické a anorganické materiály:

SINTROVANÁ OBLOŽENÍ

Vyvíjíme a vyrábíme kovový prášek na bázi železa, medi a bronzu, který je sintrovaný za vysoké teploty, s nebo bez keramických hybridních spojovacích systému pro extrémne zatížené prumyslové kotoucové a bubnové brzdy a spojky k použití pri vysokých teplotách až do 1200 °C. Vyrábíme je jako:

KERAMICKÉ TRECÍ OBLOŽENÍ BUBNU

KERAMICKÉ TRECÍ OBLOŽENÍ BUBNU

V roce 1950 jsme vynalezli jako první na svete keramické obložení bubnu COMBI, ze kterého vznikla v pozdejších letech naše známá série trecího obložení CERA. Tato obložení jsou nejvýkonnejší a zároven nejekonomictejší alternativou trecího obložení pro všechny druhy težních bubnu. Pro naše keramická trecí obložení vlastníme bánské schválení LOBA.

Obložení zarucují:

Naši patentovanou keramiku vyrábíme podle zpusobu použití v provedeních: definované porézní  (CERALITE / CERAGRIP / CERASHELL / COMBI / SILCARFLEX) a 100% tesné sintrované (CERADRIVE  / CERASINT) s pevností v tlaku >3000 N/mm².

Trecí obložení v kombinaci pryže a keramiky s patentovaným designem TBT mají kontaktní vrstvu CN a mužou být nalepena prímo na buben.

Celokeramická trecí obložení v provedení NORUB pro použití pri extrémním zatížení se taktéž prilepí použitím našeho speciálního lepicího systému CERABOND prímo na buben.

Také vyrábíme gumová trecí obložení (SUPERGRIP a BESTGRIP; rastrovaná nebo hladká) ze speciálne formulovaných smesí elastomeru ve tvrdosti Shore A 40 – 75.

Naše keramická trecí obložení jsou dodávána ve forme pásu / rohoží a tím jsou vhodná pro všechny rozmery bubnu.

Všechna pryžová a keramická obložení je možné také dodávat jako zabudovatelný a výmenný systém železných segmentu trecího obložení M.I.C.K.E. („SHELL-LAG“). Presne na míru zhotovené železné segmenty s požadovaným trecím obložením bubnu MICKE se mohou prišroubovat nebo navarit na buben težního stroje.

Tento systém „plug&play“ nabízí rychlou a bezpecnou montáž trecího obložení jak u nových, tak již stávajících bubnu težních stroju. Pri výmene železných segmentu muže težní buben zustat v zarízení a nemusí se vymontovávat.

KERAMICKÁ OCHRANA PROTI OPOTREBENÍ

KERAMICKÁ OCHRANA PROTI OPOTREBENÍ

Jsme experti na abrazivní ochranu proti opotrebení a korozi. Naše technologie keramické ochrany proti opotrebení pod výrobními znackami CERATEC, CERASHOCK a CERATHAN nabízí optimum pro Vaše hodnotné komponenty zarízení a také odpoved na všechny dotazy týkající se ochrany proti opotrebení u nových zarízení a dovybavení. Nabízíme:

Naše výrobky keramické ochrany proti opotrebení vyrábíme jako variantu NORUB nebo navulkanizovanou s nalepovací rubovou stranou s odrazovou pružností z gumy nebo polyuretanu. Dodáváme standardní velikosti tvarovaných dílu jako rohože, bloky a desky a také zvláštní velikosti až po výstrihy dle zadání zákazníka a obložení dle predlohy nebo výkresu.

MONTÁŽNÍ SERVIS

MONTÁŽNÍ SERVIS

Našim zákazníkum nabízíme na prání obsáhlý servis našeho vyškoleného odborného personálu v tuzemsku i zahranicí. Spolehnete se na naši expertízu pri montážích, opravách a také v rámci poradenské služby a školení a žádejte naše odborné montéry do Vašeho podniku, aby rychle, spolehlive a odborne instalovali naše výrobky ci provedli údržbu a opravy prímo na míste ve Vašich prostorech.

TRANSFER KNOW-HOW

TRANSFER KNOW-HOW

Duverujte našim dlouholetým zkušenostem v oblasti vývoje a výroby trecích a kluzných materiálu a profitujte z našeho know-how v rámci poradenství týkajícího se výrobního postupu a technologie vcetne receptur, smesí až po plánování kompletních výrobních zarízení pro Vaši výrobu brzdových obložení. Naše spektrum výkonu obsahuje:

KONTAKT

Kontaktujte nás telefonicky nebo pres email.
Neprodlene zpracujeme Vaši poptávku a po detailní konzultaci Vám vypracujeme nezávaznou a bezplatnou nabídku.

E-Mail

info@micke-bremsbelaege.de

Telefon

+49 (0) 203 352088

Adresa

Grabenstr. 210
D- 47057 Duisburg